FORMA

BİLGİDAĞI EĞİTİM KURUMLARI

Bilgidağı Koleji, iddialı eğitim anlayışını okul kıyafetlerine ve malzemelerine de yansıtıyor. Milli Eğitim Bakanlığı`nın resmi kıyafet zorunluluğu kapsamında olan ve kurumsal Bilgidağı Koleji logosunu taşıyan kıyafetlerimiz en iyi kumaşlardan ve aksesuarlardan imal ediliyor. Okulumuzun yazlık ve kışlık pantolonlarına, kısa kollu ve uzun kollu penyelerine, hırkalarına ve eşofmanlarına okulumuzdan temin edebilirsiniz.

Bilgidağı Koleji logosunu taşıyan ve en iyi kumaşve aksesuarlardan üretilen kıyafetler hem okulda hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabiliyor. Çok genişbir ürün yelpazesine sahip olan Bilgidağı Koleji kıyafetleri yazlık ve kışlık her türlü ürün ve tüm kıyafetlerde her yaşgrubuna hitap eden ölçü seçenekleri mevcuttur. Bilgidağı Koleji’nin kurumsal renklerinin kullanıldığı pantolonlar, eşofmanlar, hırka, t-shirt, etek ve tüm aksesuarlar okulumuz tarafından birer takım yazlık ve kışlık olmak üzere velilerimize temin edilmektedir..

Bilgidağı Koleji Ataşehir

         ataşehir kolejler, bilgidağı koleji, bilgi dağı koleji, bilgidağı ilkokulu ataşehir, bilgidağı kolejleri ataşehir, bilgidağı anaokulu, ataşehir, bilgidağı anasınıfı ataşehir, anasınıfı ataşehirde çzel okullar kolejler, ana sınıfı devlet desteği, ana sınıfı devlet teşviği ataşehir, devlet bursu ataşehir,  ataşehir koleji, çekmeköy koleji, bilfen koleji ataşehir, doğa koleji ataşehir, bil fen koleji ataşehirdeki, anabilimkoleji ataşehir, ataşehirin en iyi koleji, ataşehirdeki özel ilkokullar, bostancıdeki kolejler, ümraiyedeki en iyi kolejler, içerenköy, kolejler, küçükyalı daki en iyi kolej, bakkalköy deki en iyi özel okullar, maltepedeki en iyi okullar kolejler, maltepedeki en ucuz kolejler, ataşehirin en iyi ingilizce veren kolejleri, ataşehirdeki en iyi kolejler, ataşehir en ucuz kolejler, devlet desteği veren kolejler, devlet teşviği veren kolejler ataşehir, ataşehir en iyi yabancı dil eğitimi veren kolejler, ataşehirdeki en ucuz kolejler, ataşehirdeki özel okullar, ataşehirdeki en iyi özel okullar, devlet desteği geçen okullar ataşehir   0 216 575 58 00  • SANAL TUR

  • VELİ GÖRÜŞLERİ

  • BASINDA BİZ